Replacement Charger Compatible for CZH013140080BSWH 5.5mm x 2.1mm /2.5mm 14.0V 14V 0.8A 800mA 11.2W
incl. Tax
With free UK delivery
Model ref: A1-157129012900
11 in stock
Product Description