Replacement 19V 1.6A AC-DC Adaptor Power Supply compatible for LG 22” TV Monitor 22TK410V
incl. Tax
With free UK delivery
Model ref: BAM-LG-19V-21A-64-44-WV-BV-52
Out of stock
Product Description